Var mı Şarkı Yapmak İsteyen-1

Teknolojinin insan yaşamına zarar vermeyen tam tersi insanın hayatını geliştiren güzelleştiren yanını seviyorum; örneğin eğitimde, sağlık alanın da teknoloji yararlı bir çok aşama yaratmıştır. Bilgisayarın doğuşu ve hızlanması ile birlikte bir çok teknolojik gelişme onu dikkatle izleyen bizim tarafımızdan dahi göz açıp kapayıncaya kadar denebilecek bir hıza ulaşmış durumda.

Bu kadar laf yeter, size tanıtacağım programı kullandıktan sonra kendiniz de oturup “Daha neler olacak” diye soracaksınız.

Programın adı FL STÜDİO, bir müzik programı başlangıçta size biraz zor gelebilecek bir kullanım ortamına sahip fakat muadillerine göre daha kolay öğrenilebiliyor. Neler mi yapıyor? Müzik çalışması içinde “Neler yapmıyor ki” demek daha doğru olur.

Beste yapıyorsunuz, en kötü mikrofonla dahi asio denen ses sürücüsü sayesinde harika ses kaydı yapıyorsunuz. Çok fazla efekt var, kısaca bir stüdio içinde bulunan bir çok araç gerece sahipsiniz. Saz, Gitar,Piyano,darbuka çalın kaydedin, beste yapın karaoke yapın…Siz önce aşağıda eklediğim bağlantıdan programın son sürümünü indirin devam edeceğiz ve programı kullanmayı öğreneceğiz.

http://www.gezginler.net/indir/fl-studio.html

FacebookTwitterGoogle+Paylaş

You may also like...

Bir Cevap Yazın